Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 TuneUp Utilities 2009--Serial Included!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: TuneUp Utilities 2009--Serial Included!   Sat May 30, 2009 2:21 pm
TuneUp Start page: Intuitive Layout, Easy to Use* Provides quick and easy access to the most critical optimization functions

* A single yet comprehensive assessment of your PC%u2019s current performance and overall system healthTuneUp Speed Optimizer: Intelligent, Powerful Utility for any User Skill Level* Easy optimization in just a few clicks

* Identifies unused programs and resource-draining functions

* Recommends tools for optimal PC performanceTuneUp 1-Click Maintenance: Automatic, Fast Optimization* Enables one-click maintenance of the most important functions of your PC

* Cleans the Windows registry

* Deletes temporary files and folders

* Increases the system performance through integrated defragmentation

* Streamlines your desktop and simplifies folder shortcuts with one click


Code:
hotfile.com/links/4365616/d392a1e/Tuneup_Utillity_2009.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
TuneUp Utilities 2009--Serial Included!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: