Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 FLV Recorder 3.11

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: FLV Recorder 3.11   Sat May 30, 2009 2:10 pm

Flv Recorder - the best Flv video recorder that can
save/download/capture/grab/record flv video and audio streaming through
HTTP and RTMP protocol.FlvRecorder have a excellent build-in Free Flv Player and help you watch flv videos, and it is pretty and easy to use.You can record from lots of popular places, including:

* Yahoo's Music Videos

* MTV's Music Videos

* CBS News video

* Poker savvy

* MSNBC

* iFilm

* NFL

* MYPlayer

* ndtv.com

* NBC11.com

* Synclive.com

* Youtube

* Metacafe

* MySpace

* Putfile

* Dailymotion

* punkrockvids

* EOnline

* And More...
Code:
uploading.com FLV.Recorder.v3.11.Incl.Keymaker-CORE.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
FLV Recorder 3.11
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: