Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Disa keshilla per ta pasur nje bark te sheshte

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Disa keshilla per ta pasur nje bark te sheshte   Sat May 30, 2009 12:57 pm


Te
kesh nje bark te sheshte, te holle dhe te tonifikuar eshte enrra e te
gjitha femrave dhe ne vecanti tani qe barku bie me shume ne sy.
Perpiquni
te evitoni konsumin e perimeve te shkuqura, cdo dite beni masazhe te
barkut per disa minuta duke bere levizje te vogla qarkulluese. Beni
shpesh ushtrime per te tonifikuar muskujt e barkut ,te cilen mund te
kombinoni me aerobi aktive per te hequr kilet e teperta. Eleminoni
totalisht pijet alkolike dhe evitoni te vishni rroba me perberje
elastike. Me pak durim dhe vullnet do te shikoni rezultatet.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Disa keshilla per ta pasur nje bark te sheshte
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vera Kurti:Dhimbjet e mesit dhe disa keshilla per ti lehtesuar ato..!
» DISA ASPEKTE TË EPIKËS HISTORIKE NË KËNGËT POPULLORE SHQIPTARE
» Këshillë nga Daut Demaku
» Sipas serbëve, Flamuri ynë para Skenderbeut, paska pasur mbi shqiponjë një kryq
» Disa nga shenjat dalluese ose normat e zhvillimit te komunikimit te nje femije normal nga mosha 0-5 vjec.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Tema të lira-
Kërce tek: