Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Qerpikët artificial prapë në modë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Qerpikët artificial prapë në modë   Sat May 30, 2009 12:56 pmfillim, qerpikët dramatik artificial ishin gjë qesharake dhe kohëve të
fundit i përdornin kryesisht bukuroshet e plakura që ende jetojnë në të
60-at, transvestitët dhe princeshat e showbizit.
Vitet
e fundit, qerpikët artificial po përjetojnë renesancën. Ata janë bërë
të domosdoshme në interesimin e përditshëm me bukurinë femërore. Tash
qerpikët artificial janë pranuar mirë dhe janë popullarizuar ndërsa së
fundi kishim rastin të shohim edhe Michelle Obama duke i promovuar.
Shitja e qerpikëve artificial në tërë botën është shtuar ndërkaq gratë
po i përdorin me shumë vetëbesim.

Në tërë botën po hapen
qendrat kozmetike të bukurisë, të cilët ekskluzivisht iu dedikohen
vendosjes së qerpikëve artificial ndërsa tregu u vërshua me maska
speciale që premtojnë volum të tyre. Nëse gjërat artificial s’janë për
ju dhe dëshironi të mbesni natyral, ndoshta do t’iu interesojë një
preparat i ri. Në pyetje është Latisse- pije speciale që përmban enzima
që ndihmojnë që qerpikët të rriten më shumë dhe të marrin ngjyrë më të
mbylltë.

Trendi i popullaritetit të qerpikëve artificial
vazhdon, ndërsa gratë të cilat i përdorin të gjitha përparësitë që i
krijojnë këto shtesa thonë se ndjehen më të reja, më të bukura dhe më
tërheqëse. Sipas disa hulumtimeve, shumica prej këtyre grave hoqën dorë
nga ndërhyrjet kirurgjike si heqja e rrudhave rreth syve, pasi që
filluan të përdorin qerpikët artificial.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Qerpikët artificial prapë në modë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Hilmi Saraçi: Aziz Zhilivoda luftëtar dhe udhëheqës i shquar për Shqipërinë etnike (1912 – 1994) (I)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Tema të lira-
Kërce tek: