Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 NASA, imazhe high definition nga stacioni hapesinor NASA

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: NASA, imazhe high definition nga stacioni hapesinor NASA   Sat May 30, 2009 12:47 pmImazhet e entit hapesinor amerikan do te mund te shihen ne faqen e internetit
te agjencise, si dhe ne televizionin e saj ne disa ore gjate dites se
neserme. Stacioni hapesinor Nderkombetar ka nje orbite te vendosur 354
km larg Tokes.Transmetimi eshte pjese e disa
aktiviteteve te organizuara nga NASA, qe synon te ndergjegjesoje
njerezit per ceshtjen e klimes me rastin e Dites se Tokes me 22 prill.
Pjese e tyre do te jete edhe nje ekspozite ne Uashington per ceshtjet e
ambientit, sic shihen nga hapesira.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
NASA, imazhe high definition nga stacioni hapesinor NASA
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Portali :: Teknologjia-
Kërce tek: