Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Problemi më i madh për indows 7 është çmimi?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Problemi më i madh për indows 7 është çmimi?   Sat May 30, 2009 12:35 pm

Nëse mund t'i besohet mendimit profesional të shefit të marketingut
të kompanisë Dell, Darrel Ward, problemi më i madh për sistemin
oeprativ Windows 7 është çmimi. Ward mendon që çmimi "mesatar" i
"Shtatëshit" do të jetë faktori që do ta ngadalësojë pranimin nga një
pjesë e shfrytëzuesve, posaçërisht nëpër shkolla dhe organizata
shtetërore.

Ai thekson që Windows 7 Professional do të jetë më i shtrenjtë se
Vista Business, të cilin në të vërtetë e zëvendëson versioni
Professional.Në favor të Microsoftit nuk shkon as situata aktuale
ekonomike, e cila do të pengojë një numër shfrytëzuesish që të
shpenzojnë për të avancuar Vistën apo XP-në e tyre në Windows 7.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Problemi më i madh për indows 7 është çmimi?
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gjergj Kastrioti - Skënderbeu, prijësi dhe heroi më i madh në histori
» Gani Qarri: Ismail Kadare - Në përkujtim të 75 vjetorit të lindjes së Shkrimtarit
» Asllan Dibrani:Nga gjiri i Malësisë së Gollakut , lindi këngëtari dhe krijuesi i madh Demir Krasniqi!
» Mbi një “Tregim të Madh”
» Zymer Neziri:RAMIZ KELMENDI, 80 VJET JETË TË SHKRIMTARIT TË MADH

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Portali :: Teknologjia-
Kërce tek: