Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 A duhet te Bashkohet Kosova me Shqiprine??

Shko poshtë 

A duhet Te Bashkohet Kosova me Shqiprine
Po
100%
 100% [ 3 ]
Jo
0%
 0% [ 0 ]
Ndoshta
0%
 0% [ 0 ]
Me Vone Po
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 3
 

AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: A duhet te Bashkohet Kosova me Shqiprine??   Sat May 30, 2009 10:53 am

A mendoni Se Kosova dhe Shqipria Duhet te Bashkohen??

Jepni Mendimet Tuaja..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Re: A duhet te Bashkohet Kosova me Shqiprine??   Sat May 30, 2009 10:55 am

Si qe kom Vou qat mendim Jom Na duhet Mu Bashku Me Shqiprine Sa mA Shpejt
Qysh Na kan Da Dijne Edhe Me Na Bashku...
Ma Mir Osht Per Neve Skemi Nevoj As Per PasaPort E as Per Visa...
Por Edhe Na Jemi ne Popull ni Kombesi Ni Prejardhje e kemi Ni Gjak..Dhe Kjo Kallxon Vet!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
Kastriot
SuperModerator
SuperModerator
avatar

Numri i postimeve : 9
Filloi me : 01/07/2009

MesazhTitulli: Re: A duhet te Bashkohet Kosova me Shqiprine??   Wed Jul 01, 2009 7:02 pm

Une Mendoj Qe Po
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A duhet te Bashkohet Kosova me Shqiprine??   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A duhet te Bashkohet Kosova me Shqiprine??
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Murat Jashari: Kosova drejt humnerës
» Ramiz Dërmaku:KOSOVA, TAHIR ZEMAJ DHE KORBAT E KOMBIT
» LEXOJE .. Patjetër duhet të lexohet,dhe patjetër duhet të shpërndahet-Ataku në zemër
» Foto të ndryshme dhe lule
» ME GRYKË PUSHKE KËNDON KOSOVA

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Tema të lira-
Kërce tek: