Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 CPU Speed Professional 3.0

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: CPU Speed Professional 3.0   Sat May 30, 2009 9:09 amUse CPU Speed Professional to test your Intel or AMD processor speed.
This great little application will tell you the REAL speed of your
Central Processing Unit (CPU). You can also submit your speed results
to the CPU Speed online WORLD ranking tables and see how your computer
compares with others - around the world and in your own country.

CPU Speed is the most accurate and most reliable tool for
measuring your computer's speed. Over one million people have
downloaded this great program.Kodi:
<table width="90%" align="center" border="0" cellpadding="3" cellspacing="1"><tr><td class="code">http://uploading.com/files/3ZNQ1HQ5/setupcpuspeedpro.rar.html</td></tr></table>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
CPU Speed Professional 3.0
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: