Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Gmail BackUp

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Gmail BackUp   Sat May 30, 2009 9:08 am


GMail Backup is an application which allows users to save their emails and restore if necessary.This is the seventth pre-final release of the GMail Backup tool - the
ultimate one-click solution for doing backups of your GMail account.Here is the changelog of this version:* We added support for German GMail - this GMail is not called
GMail, it is called Google Mail. Users of German Google Mail can now do
backups of their accounts using GMail Backup.

* We tried to fix the UnicodeError reported here. Is there
somebody using the non-ASCII labels who can test it and report the
results?This version is only a small bugfix release, so if you don't observe any problems you don't have to upgrade.
Kodi:
http://uploading.com/files/G7KEWA8K/GMail__Backup_0.104__Revision_653.zip.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Gmail BackUp
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: