Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Flash Banner Creator v1.10 Plus Templates

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Flash Banner Creator v1.10 Plus Templates   Sat May 30, 2009 8:56 am

Make flash slideshow banner with your own photos!

Flash Banner Creator is an easy-to-use slideshow banner maker.

With Flash Banner Creator, you can create animated and professional-looking flash slideshow banner in minutes.You can use your own photos and music, and combine them with animated
transition effects to create professional Flash ads and Flash banners.

Flash Banner Creator integrates more than fifty cool Flash
templates to help you make a stunning Flash banner in minutes with few
clicks.

By using a friendly interface, you can generate your slideshow banner within steps.

Simply follow the tabs at the top of the program to go step-by-step in the image making banner.

When you have completed, just publish it in SWF and HTML format and add it to your webpage.
Kodi:
http://rapidshare.com/files/235533555/Flash.Banner.Creator.v1.10.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
 
Flash Banner Creator v1.10 Plus Templates
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: