Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Chat Box ne webfaqen tuaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Chat Box ne webfaqen tuaj   Sat May 30, 2009 12:20 am

Futeni kete HTML code

Html code per chat...
Ja ku e keni ni html code per chat kjo mu ti nevojitet dikujte per me qite ne web te vetin ju pershndes...

<script type='text/javascript'>
var up_domainID = '572a874efdf1467649fa1286f9a9ec9a';
var up_app = 'ch';
var up_initialRoom = '';
var up_rootURL = 'http://www.userplane.com/directory/';
</script>
<script type='text/javascript' src='http://www.userplane.com/directory/api/js/ii.js'></script>
<div style='width:200px;margin:6px 0;padding:0;color:#AAA;font-size:9px;'><a href='http://www.userplane.com/directory' title='Userplane Directory' target='_blank' style='color:#AAA;font-size:9px;'>Chat</a> Powered by <a href='http://www.userplane.com' title='Userplane' target='_blank' style='color:#AAA;font-size:9px;'>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Re: Chat Box ne webfaqen tuaj   Sat May 30, 2009 12:24 am

Spo bajka qeky Kod HTML-je

Ose rregulloje ose Postimi fshihet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.speedyforum.com
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Re: Chat Box ne webfaqen tuaj   Sat May 30, 2009 12:29 am

Punon Por Te Nevoitet Nje Program!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Chat Box ne webfaqen tuaj   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Chat Box ne webfaqen tuaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» PËRSHËNDETJE, URIME dhe SUKSESE në JETËN TUAJ të LAVDISHME

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: