Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Bendtner dëshiron ta vazhdojë kontratën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Bendtner dëshiron ta vazhdojë kontratën   Sat May 30, 2009 12:12 am

Sulmuesi i Topçinjve, Nicklas Bendtner, ka deklaruar se do të ishte më se i kënaqur ta vazhdonte kontratën e tij me Arsenalin.“Sky
Sports” njofton se trajneri i Topçinjve, Arsene Wenger, dëshiron t’i
ofrojë kontratë të re danezit 21-vjeçar, ndërsa duket se edhe lojtarit
i pëlqen kjo ide.

“Është padyshim njëri nga prioritetet e mia vazhdim i kontratës dhe kurrë nuk kam dëshiruar diçka tjetër.

“Është ndjenjë e mirë kur dëgjoj se e kam edhe mbështetjen e trajnerit
dhe shpresoj të mbetem në këtë skuadër për një kohë ta gjatë”, ka thënë
Bendtner për “Ekstra Bladet”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Bendtner dëshiron ta vazhdojë kontratën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: