Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Atletico nuk do t’i shesë lojtarë Barcës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Atletico nuk do t’i shesë lojtarë Barcës   Sat May 30, 2009 12:11 am

Atletico Madridi nuk do të lejojë që Barcelona të blejë
ndonjërin nga yjet, as Diego Forlanin e as Sergio Agueron, thotë
presidenti i klubit Enrique Cerezo.
Blaugranët janë të
interesuar për dyshen dinamike të kryeqytetasve, Forlan dhe Aguero,
ndërsa nëse largohet Samuel Eto'o, atëherë padyshim që do të kërkojë
ndonjërin nga sulmuesit.

“Laporta tashmë e di: ne nuk do të shesim asnjë lojtar! Nuk jemi të
shqetësuar për asgjë, prandaj nuk do të lejojmë largimin e tyre për
asnjë çmim. Kjo është e qartë”, ka thënë Cerezo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Atletico nuk do t’i shesë lojtarë Barcës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: