Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Casillas: Urime Barcelonës, por Reali do të rikthehet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Casillas: Urime Barcelonës, por Reali do të rikthehet   Sat May 30, 2009 12:06 am

Portieri i Real Madridit, Iker Casillas, ia ka uruar Barcelonës
tre trofetë këtë sezon, duke paralajmëruar rikthimin e Mbretërve në
sezonin e ardhshëm.
“Duhet ta uroj Barcelonën sepse ka qenë skuadër më e mirë dhe i ka merituar të tre titujt”.

“Po ashtu, duhet t’i paralajmëroj Blaugranët se sezonin e ardhshëm Real
Madridi do të forcohet shumë dhe do të mundohet t’i mposhtë (në garën
për të fituar trofe)”, është cituar portieri spanjoll nga “Marca”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Casillas: Urime Barcelonës, por Reali do të rikthehet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mentor Thaqi:URIME DHE GËZUAR DITËLINDJEN VLERË, O MBESA IME PLOT VLERË!
» Urime për Ditëlindje!
» PËRSHËNDETJE, URIME dhe SUKSESE në JETËN TUAJ të LAVDISHME
» Foto të ndryshme dhe lule
» Letushe Haxholli:Urime Pavarsia

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: