Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ibra lë gjithçka të hapur

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Ibra lë gjithçka të hapur   Sat May 30, 2009 12:06 am

Sulmuesi i Interit, Zlatan Ibrahimovic, i cili së fundmi ka
qenë i lidhur me një mega-transferim te Barcelona, nuk e ka refuzuar
mundësinë e kalimit te kampionët e Evropës.
“Il Corriere
Dello Sport” ka shkruar se Blaugranët janë të gatshëm të ofrojnë 60
milionë euro për shërbimet e boshnjakut me pasaportë suedeze, ndërkohë
që vetë lojtari nuk e ka mohuar mundësinë e largimit nga Giuseppe
Meazza.

“E ardhmja ime? Unë nuk jap përqindje sikurse Mourinho”, ka thënë Ibra
për “Telelombardia” duke iu referuar bindjes së trajnerit zikaltër se
Ibrahimovic do të mbetet për 99.9% lojtar i Interit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ibra lë gjithçka të hapur
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Një orë mësimi në një shkollë të mesme amerikane, rreth krijimtarisë së shkrimtares Kozeta Zylo
» Mentor Thaqi:NË PËRKUJTIM TË MASAKRËS SË BELEGUT TË DEÇANIT DHE GJITHË MASAKRAVE NË ATDHEUN TIM,NDERIM!!!
» Arbana Xharra:“Bac u kry”, të gjithë po ikin
» Zyra per Mbrojtjen e Konsumatoreve: Leter e hapur drejtuar Kryeministrit Berisha
» Nafi Çegrani: Depërtimi i UDB-së ndër shqiptarë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: