Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Iaquinta: Nuk largohem nga Juve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Iaquinta: Nuk largohem nga Juve   Sat May 30, 2009 12:05 am

Sulmuesi i Juventusit, Vincenzo Iaquinta, ka mohuar spekulimet
se ai dëshiron të largohet nga Zonja e Vjetër, dhe njëkohësisht ka
lëvduar dy transfët e ri skuadrës, Diegon dhe Fabio Cannavaron.
“Të
largohem nga Juventusi? Jo, asnjëherë nuk kam menduar për këtë. Këtu po
kaloj shumë mirë dhe do të vazhdoj të jem protagonist me këtë fanellë”.


“Me ardhjen e Diegos dhe Cannavaros, e kemi forcuar skuadrën dhe na
është dhënë mundësia për të fituar diçka të rëndësishme”, ka thënë
italiani për faqen zyrtare të klubit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Iaquinta: Nuk largohem nga Juve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: