Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Heinze: Dua të mbetem te Reali

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Heinze: Dua të mbetem te Reali   Sat May 30, 2009 12:04 am

Mbrojtësi argjentinas Gabriel Heinze ka shprehur dëshirën të mbetet te Real Madridi, derisa e ardhmja e tij mbetet e paqartë.Heinze
nuk ka qenë në formën e tij më të mirë gjatë këtij sezoni për skuadrën
mbretërore, dhe së fundmi janë shfaqur spekulime se ai do të largohet
me ardhjen e presidentit të ri.

Mirëpo, vetë lojtari është shprehur kundër këtyre spekulimeve duke thënë se nuk planifikon të largohet nga Santiago Bernabeu.

“Ajo që është thënë në shtyp nuk ka qenë e vërtetë në 99% të rasteve.
Më ka mbetur edhe një vit në kontratën time dhe jam i lumtur këtu. Mua
më pëlqen të qëndroj, mirëpo kam parë shumëçka në futboll dhe nuk do të
befasohesha në se largohem”, ka thënë Heinze për “AS”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Heinze: Dua të mbetem te Reali
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Sport-
Kërce tek: