Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Programe Kompjuterike

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Gjithçka për Anti Virusa

Moderator: Admin
3343Kaspersky Intern...
Thu Jun 11, 2009 12:54 am
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kërkesa për programe

Ne Kete Kategori Ju Mund te Hapni nje Teme dhe te Kerkoni Programin te cilin ju Deshironi ta keni ne PC tuaj.
Moderator: Admin
22Te gjitha kerkes...
Fri May 29, 2009 9:51 am
H.iT Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Cracks & Serials

Ketu në kët Forum mundeni të beni kërkesen për shum Cracks & Serials të ndryshem. Por mundeni te gjeni dhe shum Seriale të shum programeve që jan postuar nga antaret.
Moderator: Admin
1224Lisence Keys For...
Wed Jun 17, 2009 1:30 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Asnjë mesazh i ri 0Dardani9999prej Tue Jun 16, 2009 1:58 am
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani9999prej Tue Jun 16, 2009 1:56 am
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 3H.iT9999prej Tue Jun 16, 2009 1:52 am
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7630prej Fri Jun 12, 2009 9:32 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7620prej Fri Jun 12, 2009 12:04 am
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7663prej Thu Jun 11, 2009 8:14 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7635prej Thu Jun 11, 2009 12:56 am
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7652prej Thu Jun 11, 2009 12:41 am
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7703prej Thu Jun 11, 2009 12:34 am
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7641prej Thu Jun 11, 2009 12:31 am
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7660prej Thu Jun 11, 2009 12:28 am
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7665prej Thu Jun 11, 2009 12:07 am
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7598prej Thu Jun 11, 2009 12:04 am
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7661prej Wed Jun 10, 2009 10:25 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7620prej Wed Jun 10, 2009 9:19 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7636prej Mon Jun 08, 2009 1:35 am
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7639prej Mon Jun 08, 2009 1:32 am
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7601prej Mon Jun 08, 2009 1:31 am
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7610prej Mon Jun 08, 2009 1:30 am
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7607prej Mon Jun 08, 2009 1:29 am
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7600prej Mon Jun 08, 2009 1:27 am
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7589prej Sat Jun 06, 2009 9:48 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7645prej Sat Jun 06, 2009 9:46 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7646prej Sat Jun 06, 2009 9:26 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7622prej Sat Jun 06, 2009 9:23 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7574prej Thu Jun 04, 2009 8:56 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7627prej Thu Jun 04, 2009 4:47 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7617prej Thu Jun 04, 2009 4:40 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7610prej Thu Jun 04, 2009 4:09 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7752prej Thu Jun 04, 2009 4:07 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7573prej Thu Jun 04, 2009 4:05 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7594prej Mon Jun 01, 2009 12:14 am
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7566prej Mon Jun 01, 2009 12:13 am
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7643prej Mon Jun 01, 2009 12:09 am
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7561prej Mon Jun 01, 2009 12:06 am
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7573prej Mon Jun 01, 2009 12:05 am
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7691prej Mon Jun 01, 2009 12:00 am
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7620prej Sun May 31, 2009 11:59 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7624prej Sun May 31, 2009 11:57 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani8046prej Sun May 31, 2009 11:55 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7633prej Sun May 31, 2009 11:53 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7603prej Sun May 31, 2009 11:08 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7613prej Sun May 31, 2009 6:10 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7618prej Sun May 31, 2009 5:44 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7582prej Sun May 31, 2009 1:27 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7570prej Sun May 31, 2009 1:25 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7659prej Sun May 31, 2009 1:21 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7557prej Sun May 31, 2009 1:09 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7579prej Sun May 31, 2009 1:03 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani7607prej Sun May 31, 2009 1:01 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderator:Admin
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Lajmërim Lajmërim
Global announcement Global announcement
Ngjitës Ngjitës